Bryce Country Cabins, Tropic | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Type: Hotel/Motel/Lodge | Locatie: Tropic, UT, United States | ![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | 100% beveelt aan. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Klik hier om zelf uw mening over deze verblijfplaats te geven. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De beoordeling van RiverCola hier onder is nog steeds van toepassing.
Wij hadden er een prima verblijf in één van de cabins, acceptabele prijs, keurig netjes en schoon, ruim en bijzonder vriendelijk beheerdersechtpaar. Wastafel achterin de cabin, daarnaast afgescheiden eigen toilet en douche (geen foto van aanwezig).
Een heel goed alternatief voor de overpriced en druk bezochte hotels bij Bryce Canyon NP. Tropic ligt zo'n 10 minuten rijden van Bryce Canyon NP. Het is een bijzonder klein dorp met 1 supermarkt en 2 restaurants. Het is er mooi groen en heel gemoedelijk.
De cabins zijn van een gezin dat een boerderij runt en daarnaast enkele cabins en kamers verhuurd. Deze liggen allemaal langs 'de weg' die door het dorp gaat. Dit is echter een zeer rustige weg en van verkeer zul je geen last hebben. De cabins zijn groot en erg netjes en sfeervol. Er staan 2 tweepersoonsbedden, Tv, een tafel met stoelen en een koelkast. Er is een badkamer met douchecabine en toilet. Alles is erg schoon. Achter de cabins is een grasveld met schommelstoelen, tafels en barbeque's. Wij hebben hier niet lang gezeten want het stormde en regende, zoals ik het nog nooit heb meegemaakt! Van de eigenaren hebben we niets gezien of gehoord tijdens ons verblijf, behalve toen we incheckten. Ik vond het een fijne plek, de restaurants waren alleen vrij duur en hadden weinig inspirerende menu's. Daarom hebben we maar iets voor in de magnetron gehaald bij de supermarkt.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Deze locatie is een schatting van Google Maps: Grotere kaart weergeven |