Best Western Grand Canyon Squire Inn, Tusayan | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Type: Hotel/Motel/Lodge | Locatie: Tusayan, AZ, United States | ![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | 83.33% beveelt aan. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Klik hier om zelf uw mening over deze verblijfplaats te geven.![]() | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mooie kamer in mooi hotel, dat bestaat uit verschillende gebouwen, die wij verkregen via Priceline Express Deal. We zaten op de eerste verdieping en hadden een uitzicht van niks ... de zijkant van het binnenzwembad!
Hotel valt niet echt op en we konden hem in eerste instantie niet vinden. Ik lees hieronder recensies met gratis ontbijt. Wij hebben dat niet gehad. Je kon enkel betaald ontbijten. Op loopafstand enkele restaurants.
Na een ongevraagde upgrade naar een grotere kamer kwamen we terecht in een ruime, maar standaard kamer op de tweede verdieping. Alles was netjes, zuiver en opgeruimd en de standaardapparaten waren aanwezig. Wifi deed het prima. Het inpandige restaurant was vrij prijzig, maar dat zijn ze bijna allemaal in Tusayan. Leuk dat er ook een bowling/arcadehal aanwezig was. Kamers/gangen waren extreem gehorig, maar verder was het een prima hotel.
Dit hotel ligt aan de zuidkant van de plaats Tusayan. Parkeren is gratis op het terrein van het hotel. De ontvangst was allervriendelijkst en wij kregen een mooie, ruime kamer toegewezen met 2 queenbedden, een koelkast, magnetron, safe, koffiezetapparaat, verwarming/airco, Wifi, aparte wastafel en een badkamer met wastafel, toilet en bad/douche.
Bij de kamerprijs was een uitgebreid ontbijtbuffet in een grote zaal inbegrepen. Het hotel beschikt over een souvenirwinkel, restaurant, Sports Bar, bowlingbanen en een spelletjesruimte.
Prima uitvalsbasis voor het Grand Canyon National Park. De South Rim is ongeveer 20 minuten rijden.
Het hotel is goed met een prima gratis ontbijt. Wifi is gratis en goed.
Leuk hotel in een leuke plaats, wel is het hotel erg duur doordat het zo dicht bij de Grand Canyon ligt.
Een busstop naar de Canyon is voor de deur, dus de auto kan blijven staan bij het hotel. De kamers zijn ruim en schoon, maar kunnen wel een opknapbeurt gebruiken. Onze kamerdeur werkte niet naar behoren, we moesten 5 keer het pasje insteken voordat deze reageerde. Het zwembad was heel klein en helaas ook al vroeg dicht, zodat we na een zonsondergang er geen gebruik van konden maken. Het ontbijt was top, in een heel grote zaal en het was erg uitgebreid met vers fruit (3 soorten meloenen, aardbeien, ananas en handfruit), frisdranken, verschillende soorten koffie, donuts, broodjes, bagels, croissants en veel soorten beleg. Ook zijn er bowlingbanen, een speelhal, diverse restaurants en een barretje. 's Avonds lopen er herten over het hotelterrein, hetgeen heel leuk is, want we stapten onze kamer uit en er stond ineens een heel groot hert voor de deur.
Te duur voor wat je krijgt. De high-speed internetconnectie is slecht. Ontbijt wat er bij zit is minimaal en het is er erg druk.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Deze locatie is een schatting van Google Maps: Grotere kaart weergeven |