Omni Shoreham, Washington
Type: Hotel/Motel/LodgeLocatie: Washington, DC, United States Klik hier om deze verblijfplaats te melden aan de moderators
Score: starstarstarstarstar_empty (gemiddelde van 1 stemmen)100% beveelt aan.
Prijs/Kwaliteit: starstarstarstarstar_empty
Kamer/Standplaats: starstarstarstarstar_empty
Locatie: starstarstarstarstar_empty
Netheid: starstarstarstarstar
Bediening: starstarstarstarstar_empty
Klik hier om zelf uw mening over deze verblijfplaats te geven.
Boek deze verblijfplaats!
Geplaatst door christvs op 2010-08-17 00:03:32:Klik hier om deze beoordeling te melden aan de moderators
Een erg mooi en luxe hotel. De kamers zijn van alle luxe voorzien die je je maar kan wensen.

Dit is ook een heel leuk hotel om te verblijven, aangezien er zoveel historie aanwezig is. Het hotel is ook trots op zijn historie, veel presidenten hebben hier hun inaugurale bal georganiseerd. Dat maakt dit hotel toch een stuk bijzonderder!

Hoewel het hotel niet in hartje DC ligt, vonden wij dat geen moment erg. De buurt waarin het hotel gelegen is, is erg mooi en rustig. Overal zijn mooie (etnische) restaurantjes te vinden en er is heel veel groen. Elke ochtend gingen we ontbijten bij een heel leuk café aan de overkant van de straat, het Open City. Elke ochtend was het restaurant jam-packed met zowel locals als hotelgasten. De cosmopolitische sfeer sprak mij erg aan, en het ontbijt was altijd erg lekker. We hebben er ook een keer gedineerd, en ook dat was helemaal top.

Ik kan dit hotel zeker aanraden, wij vonden het een geweldige basis om DC vanuit te verkennen.
Aanbevolen: JA
Verblijfsjaar: 2009
Algemene score: starstarstarstarstar_empty
Prijs/Kwaliteit: starstarstarstarstar_empty
Kamer/Standplaats: starstarstarstarstar_empty
Locatie: starstarstarstarstar_empty
Netheid: starstarstarstarstar
Bediening: starstarstarstarstar_empty
Deze locatie is een schatting van Google Maps:

Grotere kaart weergeven
Aantal keren bezocht: 210