Moab Valley RV Resort, Moab
Type: Campground/RV-parkLocatie: Moab, UT, United States Klik hier om deze verblijfplaats te melden aan de moderators
Score: starstarstarstarstar_empty (gemiddelde van 4 stemmen)100% beveelt aan.
Prijs/Kwaliteit: starstarstarstarstar_empty
Kamer/Standplaats: starstarstarstar_emptystar_empty
Locatie: starstarstarstarstar_empty
Netheid: starstarstarstarstar_empty
Bediening: starstarstarstar_emptystar_empty
Klik hier om zelf uw mening over deze verblijfplaats te geven.
Geplaatst door gyatso op 2011-09-18 03:33:49:Klik hier om deze beoordeling te melden aan de moderators
Wij hadden een driepersoonscabin, bedden: een twijfelaar die dringend aan vervanging toe was en een eenpersoonsbed. Klein keukenblokje met koelkast, magnetron, wasbak en koffiemachine. Kleine douche met daarnaast het toilet. Kleine veranda met bankje en naast de cabin een picknicktafel. De cabin gehuurd voor drie nachten, er was geen service, dus geen wisselen van de handdoeken of aan vullen van de koffie. Na een zoveel-sterren hotel is dit een behoorlijk aantal stapjes terug, maar de sfeer is toch wel erg goed en bijzonder. Er zijn hier nog meer soorten cabins, kleiner maar ook voor gezinnen. Deze hebben geen toilet of douche, maar kunnen dan gebruik maken van een douche/toiletgebouw. Verzorging van de camping is goed, een aardig zwembad met daarnaast een riante whirlpool. Er is gratis wifi met een goede verbinding aanwezig. Camping ligt tussen de ingang van Arches NP en Moab. Centrum is op ongeveer 5 minuten (met de auto).
Aanbevolen: JA
Verblijfsjaar: 2011
Algemene score: starstarstarstarstar_empty
Prijs/Kwaliteit: starstarstarstarstar_empty
Kamer/Standplaats: starstarstarstarstar_empty
Locatie: starstarstarstarstar_empty
Netheid: starstarstarstarstar_empty
Bediening: starstarstarstarstar_empty
Geplaatst door Isis op 2011-02-01 19:28:16:Klik hier om deze beoordeling te melden aan de moderators
Deze camping ligt niet in de stad maar tussen de ingang van het Arches National Park en Moab in. Vlakbij een bekend restaurantje waarvan ik de naam niet meer weet (iets op de heuvel met uitzicht zie Lonely Planet).
Het sanitair was prima. Er zijn een winkeltje, laundry (erg nodig na 6 dagen niets), een warm zwembad en hete chloor Jacuzzi. We hadden een plek op het grind, maar wel met een stukje gras waarop de picknicktafel stond.
's Avonds mooi uitzicht op de ondergaande zon achter de bergrug in het westen.
Toegang met token.
Aanbevolen: JA
Verblijfsjaar: 2010
Algemene score: starstarstarstarstar_empty
Prijs/Kwaliteit: starstarstarstarstar
Kamer/Standplaats: starstarstarstarstar_empty
Locatie: starstarstarstarstar_empty
Netheid: starstarstarstarstar
Bediening: starstarstarstarstar
Geplaatst door paula58 op 2010-07-18 20:23:00:Klik hier om deze beoordeling te melden aan de moderators
Wij hadden hier een 3-persoons-cabin gehuurd en vonden hem een beetje aan de kleine kant, maar wel erg knus.
Er stonden een klein tweepersoonsbed en een éénpersoonbed in, minikeukentje met magnetron, koelkast, koffiezetapparaat en spoelbakje met kraan.
Klein badkamertje met douche en toilet (handdoeken aanwezig).
Bij iedere cabin staat een picknicktafel en BBQ.
Heerlijk groot zwembad en hot-tub waar we veel gebruik van gemaakt hebben.
Helaas 's avonds wel veel last gehad van muggen.
Internet werkte goed.
Er was weinig ruimte om koffers te plaatsen, dus hebben we die maar in de auto gelaten.
Aanbevolen: JA
Verblijfsjaar: 2009
Algemene score: starstarstarstarstar_empty
Prijs/Kwaliteit: starstarstarstarstar_empty
Kamer/Standplaats: starstarstarstar_emptystar_empty
Locatie: starstarstarstarstar_empty
Netheid: starstarstarstarstar_empty
Bediening: starstarstarstarstar_empty
Geplaatst door RiverCola op 2010-03-17 10:30:53:Klik hier om deze beoordeling te melden aan de moderators
Dit was onze eerste keer op een RV/Campground. We verbleven er 3 nachten in een tweepersoonscabin met douche/toilet.

De campground en de cabin zijn mij helemaal niet tegengevallen. De cabin is erg klein, maar is wel voorzien van een keukentje (spoelbak, magnetron). Er staan 2 éénpersoonsbedden, een tv, een airco en een piepklein toilethok met douchecabine. Ik vond het allemaal prima voor die paar dagen.
Buiten, voor de cabin, heb je een eigen picknicktafel en een eigen parkeerplaats.

De camping is verder rustig met RV-sites en verschillende soorten cabins, douchegebouwen (welke er erg schoon uitzagen), een kantoor en een zwembad. Dat zwembad hebben we nog vaak gebruikt. Aan het zwembad zit een jacuzzi, die ook erg fijn was.

In 5 minuten tijd ben je met de auto in het 'centrum' van Moab. Moab zelf vond ik niet zo bijzonder, maar er zijn een aantal leuke restaurants, waaronder The Brewery.
Aanbevolen: JA
Verblijfsjaar: 2009
Algemene score: starstarstarstarstar_empty
Prijs/Kwaliteit: starstarstarstar_emptystar_empty
Kamer/Standplaats: starstarstarstar_emptystar_empty
Locatie: starstarstarstarstar_empty
Netheid: starstarstarstarstar_empty
Bediening: starstarstar_emptystar_emptystar_empty
Deze locatie is een schatting van Google Maps:

Grotere kaart weergeven
Aantal keren bezocht: 584